Hoppa till huvudinnehåll
RISE logo
-

Processum Biorefinery Cluster - kontakt

Har du frågor angående någon av våra tjänster eller något annat som berör vår verksamhet? Här hittar du information om vart vi finns och hur du når oss. 

Adress- och kontaktuppgifter

+

Hitta till oss

+

Medarbetare

Profile image

Karin Johnson

Verkställande direktör

+46 10 516 67 68
karin.johnson@ri.se

Läs mer om Karin

Abhishek Bhattacharya

Senior Researcher

+46 10 516 67 31
abhishek.bhattacharya@ri.se

Läs mer om Abhishek

Profile image

Andreas Hörnberg

Senior R&D Engineer

andreas.hornberg@ri.se

Läs mer om Andreas

Profile image

Charilaos Xiros

Senior Scientist - Research Coordinator Biotech group

+46 10 516 67 84
charilaos.xiros@ri.se

Läs mer om Charilaos

Profile image

Eleonora Borén

Innovations- och processledare

+46 10 516 67 96
eleonora.boren@ri.se

Läs mer om Eleonora

Profile image

Frida Sandberg

Forsknings och utvecklingsingenjör

+46 10 516 67 79
frida.sandberg@ri.se

Läs mer om Frida

Profile image

Helena Näsström

Innovations- och processledare

+46 10 516 67 46
helena.nasstrom@ri.se

Läs mer om Helena

Helen Genberg

Laboratorieingenjör

+46 10 516 65 97
helen.genberg@ri.se

Läs mer om Helen

Profile image

Ing-Mari de Wall

Projektkordinator

+46 10 516 67 58
ing-mari.dewall@ri.se

Läs mer om Ing-Mari

Jonas Markusson

Senior Projektledare

+46 10 516 67 49
jonas.markusson@ri.se

Läs mer om Jonas

Profile image

Lalie Kossatz

Senior R&D Engineer

+46 10 516 67 83
lalie.kossatz@ri.se

Läs mer om Lalie

Profile image

Nathalie Söderlind

Forsknings- och utvecklingsingenjör

+46 10 516 67 75
nathalie.soderlind@ri.se

Läs mer om Nathalie

Profile image

Payam Ghiaci

Senior Researcher - Leader of RISE High-throughput Centre

+46 10 516 66 61
payam.ghiaci@ri.se

Läs mer om Payam

Profile image

Sarra Souadkia

Forsknings- och utvecklingsingenjör

+46 10 516 69 74
sarra.souadkia@ri.se

Läs mer om Sarra

Profile image

Timo Maron

Forsknings- och utvecklingsingenjör

+46 10 516 50 87
timo.maron@ri.se

Läs mer om Timo

Profile image

Tomas Gustafsson

Senior Forskare

+46 10 516 67 67
tomas.gustafsson@ri.se

Läs mer om Tomas

Profile image

Vaskar Mukherjee

Senior Researcher

+46 10 516 67 61
vaskar.mukherjee@ri.se

Läs mer om Vaskar

Profile image

Ylva Bruce

Forsknings- och utvecklingsingenjör

+46 10 722 32 19
ylva.bruce@ri.se

Läs mer om Ylva

Profile image

Yvonne M Nordin

Senior Project Manager

+46 10 516 67 65
yvonne.m.nordin@ri.se

Läs mer om Yvonne M