Hoppa till huvudinnehåll
RISE logo

Kontakta oss på RISE Processum

Har du frågor angående någon av våra tjänster eller något annat som berör vår verksamhet? Här hittar du information om vart vi finns och hur du når oss. Du kan också ta direkt kontakt med någon av Processums medarbetare.

Adress- och kontaktuppgifter

+

Hitta till oss

+

Medarbetare Processum

Profile image

Anders Wallenius

Forsknings- och utvecklingsingenjör

+46 10 516 67 31
Anders.Wallenius@processum.se

Läs mer om Anders

Frida Sandberg

Forsknings och utvecklingsingenjör

+46 10 516 67 79
frida.sandberg@processum.se

Läs mer om Frida

Jonas Markusson

Senior Projektledare

+46 10 516 67 49
jonas.markusson@processum.se

Läs mer om Jonas

Profile image

Karin Johnson

Verkställande direktör

+46 10 516 67 68
Karin.Johnson@processum.se

Läs mer om Karin

Oskar Nilsson

Forsknings och utvecklingsingenjör

+46 10 516 67 73
oskar.nilsson@processum.se

Läs mer om Oskar

Profile image

Yvonne Söderström

Senior Project Manager

+46 10 516 67 65
Yvonne.Soderstrom@processum.se

Läs mer om Yvonne