Hoppa till huvudinnehåll
RISE logo

Kontakta oss på Processum

Har du frågor angående någon av våra tjänster eller något annat som berör vår verksamhet? Här hittar du information om vart vi finns och hur du når oss. Du kan också ta direkt kontakt med någon av Processums medarbetare.

Adress- och kontaktuppgifter

+

Hitta till oss

+

Medarbetare Processum

Profile image

Frida Sandberg

Forsknings och utvecklingsingenjör

+46 10 516 67 79
frida.sandberg@processum.se

Läs mer om Frida

Jonas Markusson

Senior Projektledare

+46 10 516 67 49
jonas.markusson@processum.se

Läs mer om Jonas

Profile image

Karin Johnson

Verkställande direktör

+46 10 516 67 68
Karin.Johnson@processum.se

Läs mer om Karin

Sarra Souadkia

Forsknings- och utvecklingsingenjör

+46 10 516 69 74
sarra.souadkia@processum.se

Läs mer om Sarra

Ylva Bruce

Forsknings- och utvecklingsingenjör

+46 10 722 32 19
ylva.bruce@processum.se

Läs mer om Ylva

Profile image

Yvonne Söderström

Senior Project Manager

+46 10 516 67 65
Yvonne.Soderstrom@processum.se

Läs mer om Yvonne