Hoppa till huvudinnehåll
RISE logo

Kontakta oss på ICE Datacenter

Hör av dig till oss om du har frågor eller vill veta mer om möjligheterna med ICE Datacenter eller Experimental Compute Cloud.

Kontakta oss

Profile image

Tor Björn Minde

Enhetschef

tor.bjorn.minde@ri.se

Läs mer om Tor Björn

Profile image

Jonas Gustafsson

Research program manager

+46 10 228 44 39
jonas.gustafsson@ri.se

Läs mer om Jonas

Profile image

Ann-Christin Uusitalo Eriksson

Manager Business Development

+46 10 228 44 45
ann-christin.eriksson@ri.se

Läs mer om Ann-Christin

Profile image

Jon Summers

Senior Forskare

+46 10 228 44 40
jon.summers@ri.se

Läs mer om Jon

Magnus Nilsson-Mäki

Senior engineer

+46 10 228 44 43
magnus.nilsson-maki@ri.se

Läs mer om Magnus

Emilia Utsi

Operation Manager

+46 10 228 44 51
emilia.utsi@ri.se

Läs mer om Emilia

Profile image

Mattias Vesterlund

Senior researcher

+46 10 228 44 41
mattias.vesterlund@ri.se

Läs mer om Mattias

Profile image

Jeffrey Sarkinen

Junior researcher

+46 10 228 44 42
jeffrey.sarkinen@ri.se

Läs mer om Jeffrey

Profile image

Rickard Brännvall

Senior Forskare

+46 10 228 44 46
rickard.brannvall@ri.se

Läs mer om Rickard

Johan Carlstedt

Junior Forskare

+46 10 228 44 01
johan.carlstedt@ri.se

Läs mer om Johan

Profile image

Jeanette Nilsson

AI Ecosystemdriver

+46 10 228 44 63
jeanette.nilsson@ri.se

Läs mer om Jeanette

Filip Blylod

Junior utvecklingsingenjör

filip.blylod@ri.se

Läs mer om Filip

Profile image

Nuria Agues Paszkowsky

Junior researcher

nuria.agues.paszkowsky@ri.se

Läs mer om Nuria

Profile image

Erik Lundmark

Junior researcher

+46 10 228 44 47
erik.lundmark@ri.se

Läs mer om Erik

Tor Björn Minde

Kontaktperson

Tor Björn Minde

Enhetschef

tor.bjorn.minde@ri.se

Läs mer om Tor Björn

Ann-Christin Uusitalo Eriksson

Kontaktperson

Ann-Christin Uusitalo Eriksson

Manager Business Development

+46 10 228 44 45
ann-christin.eriksson@ri.se

Läs mer om Ann-Christin