Hoppa till huvudinnehåll
RISE logo

Kontakta oss på ICE Datacenter

Hör av dig till oss om du har frågor eller vill veta mer om möjligheterna med ICE Datacenter eller Experimental Compute Cloud.

Kontakta oss

Profile image

Jonas Gustafsson

Research program manager

+46 10 228 44 39
jonas.gustafsson@ri.se

Läs mer om Jonas

Profile image

Ann-Christin Uusitalo Eriksson

Manager Business Development

ann-christin.eriksson@ri.se

Läs mer om Ann-Christin

Profile image

Jon Summers

Senior Forskare

+46 10 228 44 40
jon.summers@ri.se

Läs mer om Jon

Profile image

Magnus Nilsson-Mäki

Senior engineer

+46 10 228 44 43
magnus.nilsson-maki@ri.se

Läs mer om Magnus

Emilia Utsi

Operation Manager

+46 10 228 44 51
emilia.utsi@ri.se

Läs mer om Emilia

Profile image

Rickard Brännvall

Senior Forskare

+46 10 228 44 46
rickard.brannvall@ri.se

Läs mer om Rickard

Sebastian Fredriksson

Forsknings-och utvecklingsingenjör

+46 10 228 44 38
sebastian.fredriksson@ri.se

Läs mer om Sebastian

Johan Carlstedt

Forsknings-och utvecklingsingenjör

+46 10 228 44 01
johan.carlstedt@ri.se

Läs mer om Johan

Profile image

Nuria Agues Paszkowsky

Forsknings-och utvecklingsingenjör

+46 10 228 45 19
nuria.agues.paszkowsky@ri.se

Läs mer om Nuria

Tor Björn Minde

Kontaktperson

Tor Björn Minde

Enhetschef

Läs mer om Tor Björn

Kontakta Tor Björn
CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

* Obligatoriskt Genom att skicka in formuläret behandlar RISE dina personuppgifter.

Ann-Christin Uusitalo Eriksson

Kontaktperson

Ann-Christin Uusitalo Eriksson

Manager Business Development

Läs mer om Ann-Christin

Kontakta Ann-Christin
CAPTCHA This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

* Obligatoriskt Genom att skicka in formuläret behandlar RISE dina personuppgifter.